Dnes je 8. 9. 2024, svátek má Mariana, zítra Daniela

Příměstský tábor - Cesta kolem Austrálie

Datum: 20. 7. 2024

Druhý týden příměstského tábora je již také u konce . Zastihl nás zatím nejteplejší týden prázdnin a není se co divit , vždyť v Austrálii je teplo pořád.

První den jsme se seznámili s Aboriginci, původními obyvateli Austrálie a zahráli si jejich původní hry .
Druhý den jsme se vydali plnit nelehké úkoly z Australské zvířecí olympiády . Děti musely běžet rychle jako emu nebo skákat do dálky jako klokan.
Třetí den jsme vyjeli vlakem na výlet do nedalekého Fauna parku v Sedleci . Zoo je to malá,ale kvůli velkému teplu jsme byli rádi , že jsme přijeli dřív a mohli si vytáhnout kýble s vodou a polít se od hlavy až k patě.
Čtvrtý den byl odpočinkový. Velké teplo nás všechny unavilo a tak jsme se rozhodli "odpočívat" . Hráli jsme fotbal, pletli náramky ,barvili sádrové odlitky a samozřejmě jsme hráli velmi oblíbenou hru UNO.
V pátek jsme se konečně dočkali a mohli se vydat na hledání pirátského pokladu. Museli jsme rozluštit několik šifer ,abychom poklad našli. Naštěstí se nám to podařilo a my si mohli vychutnat sladkou odměnu.