Dnes je 8. 9. 2024, svátek má Mariana, zítra Daniela

Slavnostní zakončení školního roku 2023/2024

Datum: 30. 6. 2024

Slavnostní zakončení školního roku vyšlo na pátek 28. 6.2024. Všichni jsme se sešli na místě obvyklém v prostorách vedle budovy 2. stupně.

Úvodní projev přednesl pan ředitel Mgr. Lubomír Fiala, který shrnul a zhodnotil celý školní rok a pochválil žáky za skvělé studijní výsledky.  Poděkoval i za práci paní Evě Gebové, která odchází na zasloužený odpočinek a ve škole končí. Následovalo představení  nejlepších  žáků  z 9. třídy, kteří dostali od Spolku rodičů a přátel ZŠ Dyjákovice knižní poukázku.

Poté všichni deváťáci předstoupili před ostatní žáky a proběhlo tradiční šerpování, kterého se ujali malí prvňáčci.

Krátký projev přidal i  pan starosta Josef Gajdošík. Ten  žákům předal pamětní list a knihu.

Následoval závěrečný  proslov v podání  Alexandry Gebové a Jakuba Zajíčka. Postupně  zavzpomínali na všechny vyučující, kteří se na vzdělávání a výchově této třídy podíleli. Nechybělo poděkování i panu školníkovi a uklízečkám. Všichni vyučují  dostali malý specifický dárek.

Poté se všichni rozešli do svých tříd k vydávání vysvědčení.

S deváťáky jsme se rozloučili za zvuku vybrané písně, nechyběly i slzy dojetí.

Všem vycházejícím žákům přejeme  mnoho studijních a životních úspěchů.

Dále přejeme krásné a pohodové prázdniny žákům, rodičům i zaměstnancům školy.