Dnes je 8. 9. 2024, svátek má Mariana, zítra Daniela

Recyklohraní – odměny za 2. pololetí 2023/2024

Datum: 29. 6. 2024

Na konci školního roku jsme všem žákům, kteří se zapojili do sběrové akce v rámci Recyklohraní , připravili sladké i věcné odměny. Stačilo přinést i jen jednu použitou baterii.

Jsme rádi, že počty žáků – sběračů každým rokem rostou.

Moc děkujeme za sběr drobného elektra, mobilních telefonů, baterií, kuchyňského oleje, papíru a tonerů do tiskárny.

V příštím školním roce přidáme i sběr plechovek od nápojů, které můžete zmačkat nebo sešlápnout.

Veškeré sběry probíhají průběžně během celého školního roku.

Děkujeme i všem učitelům, zapisovatelům a statistikům, kteří nám pomáhají s administrativní stránkou této akce.

Děkujeme všem rodičům a dalším skalním příznivcům a už nyní se těšíme na skvělou spolupráci v příštím školním roce.

Děkujeme firmě ROHDE, firmě VAS Znojemsko, společnosti  ESKO – T Třebíč, Lesy ČR,  p. Vysočanovi  - dopravní výchova - za drobné věcné dárky, které rádi přidáváme do sladkých balíčků našich žáků.

Přejeme krásné prázdninové dny.