Dnes je 8. 9. 2024, svátek má Mariana, zítra Daniela

Olympijský víceboj 2023/2024 – vyhodnocení

Datum: 28. 6. 2024

Žáci naší školy se dočkali. Celý rok se aktivně podíleli na plnění disciplín Olympijského víceboje. V hodinách tělesné výchovy absolvovali alespoň jednou za školní rok 8 disciplín testujících rychlost, ohebnost, vytrvalost, sílu, hbitost, rovnováhu, silovou vytrvalost a výbušnost.

Za jednotlivé výkony potom získávali body.

Všichni soutěžící žáci dostali diplom Olympijského odznaku se statistikou svých výkonů.

Naše škola v letošním školním roce dosáhla na stříbrnou medaili. Do Olympijského víceboje se zapojilo a splnilo požadované disciplíny 87% žáků školy.

30 žáků získalo za své výkony i medaile  z České mincovny v Jablonci na Nisou.

Jedná se o následující žáky:

zlatá medaile  - 1 žák - Matyáš Jergl

stříbná medaile - 12 žáků – Barbora Badinská, Sofie Brychtová, Benjamin Čuport, Matěj Dojčar, Alexandra Gebová, Vanesa Hubáčková, Lukáš Jochacy, Ema Juhaňáková, Kateřina Landová, Lucie Schmidtová, Marek Tušínský, Natálie Urbanová

bronzová medaile  - 17 žáků – Natálie Černá, Nikolas Čížek, Eliška Homolková, Marian Chládek, Petr Lukáš, Natálie Marešová, Jan Mész, Olivia Provaznik, Jan Stavinoha,Inka  Stehlíková, Markéta Száková, Lucie Šikulová, Tereza Tosecká, Jaroslav Uhlíř, Jakub Urban, Marek Vítek, Jakub  Zajíček.

Žákům moc gratulujeme!

Děkujeme učitelům, kteří se do projektu zapojili.

Děkujeme všem žákům, kteří se snažili dosáhnout co nejlepších sportovních výkonů.

Věříme, že tento projekt ukázal žákům, že sportovat může úplně každý a že přispěl k radosti z plnění sportovních disciplín.