Dnes je 8. 9. 2024, svátek má Mariana, zítra Daniela

Výlet do Mikulova - 1. – 4. třída

Datum: 19. 6. 2024

Ve čtvrtek 13. 6. 2024 jsme se vydali na výlet do nedalekého Mikulova.

Nejprve jsme navštívili Jeskyni Na Turoldu, kde se nám velice líbilo, prohlédli jsme si zajímavé jeskynní útvary, řada dětí překonala strach sestupem z prudkých schodů a těsných prostor jeskyně. V areálu jsme rovněž měli možnost prohlídky kamenů či nákupu na památku.

Dále jsme se přesunuli do zdejšího zámku, kde nás přímo v jeho vnitřních prostorách čekaly zajímavé edukační programy. 1.  a 2. třída se zúčastnila programu HRAVÝ ZÁMEK a 3. a 4. třída si vyzkoušela plnit úkoly k tématům OD HRADU K ZÁMKU a MEZI DIETRICHSTEINY. Velký zážitek se všem naskytl výhlídkou z prostorné terasy zámku, na kterou nás paní průvodkyně také zavedly.

Náš nabitý program jsme završili oblíbeným rozchodem a nákupy v centru města a tím zakončili vydařený školní den.