Dnes je 8. 9. 2024, svátek má Mariana, zítra Daniela

Traktorfahren - 7. 6. 2024

Datum: 11. 6. 2024

Společná družba s naší a rakouskou školou VS Wulzeshofen letos proběhla formou "Traktorfahren", kdy v pátek v 8.00 hodin dorazily traktory s vlečkami upravenými pro pohodlný převoz dětí a dospělých. Poslední společné foto, nástup a pak následovala okružní jízda po polních cestách mezi krásně upravenými poli i stromovím za svitu slunce a příjemného vánku ve vlasech. Neméně výjimečná byla i okružní cesta městečkem Laa an der Thaya. Výlet vyvrcholil posezením u sklípků poblíž obce Wulzeshofen. Po připraveném občerstvení se děti obou družících se škol rozběhli po čerstvě posekané trávě za míči nebo pokračovali ve vzájemné konverzaci, kterou ti smělejší zahájili již při jízdě.
Při stejně pohodovém návratu ke škole bylo vidět pomalu se blížící dešťové mraky. Počasí nám přálo až do samotného závěru akce.
Výlet se nám všem líbil a již teď se těšíme na příští společné setkání.