Dnes je 8. 9. 2024, svátek má Mariana, zítra Daniela

POKOS - květnová soutěž

Datum: 8. 6. 2024

Každý měsíc se žáci II. stupně zapojují do  vědomostní vojenské soutěže Příprava občanů k obraně státu.
Aby byli ve slosování o krásné vojenské ceny, musí správně odpovědět na pět otázek. Tento měsíc byly zaměřeny na konec II. světové války v Evropě a vstup České republiky do Evropské unie.

Do květnového kola poslalo správné odpovědi 50 žáků a studentů a z nich byli vylosováni tři šťastní výherci.

Již podruhé se na naší žákyni Vendulu Nepovímovou z 8. třídy usmálo štěstí a získala krásné věcné ceny - 8GB flashu, batoh, kšiltovku, láhev, deku, puzzle,.......

Moc gratulujeme!

Během letních prázdnin se uskuteční „fotografická soutěž“. Pokud se žáci chtějí zařadit, najdou pokyny na webových a facebookových stránkách POKOS.

Další kolo proběhne po prázdninách v měsící září. Budeme rádi, pokud se žáci do této zajímavé soutěže opět zapojí.

Děkujeme za zaslanou výhru.