Dnes je 8. 9. 2024, svátek má Mariana, zítra Daniela

Obhajoby absolventských prací – 9. třída

Datum: 31. 5. 2024

Ve čtvrtek 30. 5. 2024 probíhaly na naší škole obhajoby absolventských prací.

Žáci v letošním školním roce vybírali náměty z různých oblastí.

Přehled témat absolventských prací:

„Eutanázie“, „Vlci a jejich život ve smečce“, „Závislosti moderní doby“, „SK Ajax Dyjákovice“, „Zlatý retrívr“, „Obec Hrádek u Znojma“, „Osvětim“, „Petra Kvitová“, „Nikotinové sáčky“, „Služební hipologie“, „Black metal“, „Historie zdravotnictví“, „Největší sklípkani na světě“, „Kurt Cobain a jeho život a jeho záhadná smrt“, „Petr Čech“, „Motokros a jezdci ČR“ a „Auta“.

Obhajoby se konaly tradičně v učebně přírodopisu. Úvodního slova se ujal zástupce ředitele školy Mgr. Jakub Matuszczyk.

Každý žák vystoupil s prezentací, ve které nás seznámil s obsahem své práce. Během přestávek se živě diskutovalo o jednotlivých vystoupeních a pocitech žáků.

Na obhajoby absolventských prací se přišli podívat i někteří rodinní příslušníci.

Gratulujeme k úspěšným obhajobám!