Dnes je 8. 9. 2024, svátek má Mariana, zítra Daniela

OLYMPIÁDA PRO RADOST

Datum: 29. 5. 2024

Naši žáci (vybraní) z 5. třídy se v úterý 28. 5. 2024 zúčastnili již XV. ročníku Olympiády pro radost, kterou každý rok pořádá ZŠ Pražská Znojmo pro žáky se speciálně vzdělávacími potřebami. Zažít úspěch, soutěžit, bádat, pozorovat, poskytovat první pomoc, to vše se nám podařilo zvládnout. Své vědomosti jsme si oživili na stanovištích u složek pomáhajících profesí (HZS, Celní správa, PČR, Český červený kříž Znojmo). Prošli jsme patnáct stanovišť a užívali jsme si plnění různých úkolů jako tým. Čekala na nás sladká svačinka upečený perník, limonáda, italská zmrzlina (jahoda, cookies, mango a šmoula) a hlavně čokoládové fondány – mňam. Závěr byl pro nás radostný a úspěšný, protože z 22 družstev jsme pro naši školu vybojovali 2. místo a obdrželi krásné ceny. Akce se vydařila, sluníčko nám přálo a snad někdy příště.